JESIENNE SPOTKANIA Z

W ramach "Jesiennych spotkań z..." naszą Szkołę i Przedszkole odwiedziła Pani leśnik, która przybliżyła dzieciom i uczniom tajemnice lasu. Wspomniała m.in o faunie i florze okolicznych lasów, przypomniała o sposobach ochrony i troski o zwierzęta nie tylko zimą (odpowiednie dokarmianie ptaków oraz dzików, saren, zajęcy), opowiedziała o zwyczajach zwierząt. Na koniec wręczyła uczestnikom spotkania pamiątkowe medale i odblaski.

SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KORCZYNIE

  • tel. 13 44 71 443

  • dzspkorczyna@poczta.onet.pl

Search

Informacja o plikach cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu