CZYTAMY DZIECIOM

Uczniowie kl. II-III oraz Przedszkolaki wzięli udział w kolejnym spotkaniu w ramach szkolnego projektu czytelniczego "Czytamy dzieciom". Naszym gościem była Pani Elżbieta Knapik - dyrektor Biblioteki Biecz.

 

Dzieci wysłuchały kilka opowiadań związanych z pracą w bibliotece oraz krótkiej historii działalności biblioteki w Bieczu. W tym dniu również został rozstrzygnięty konkurs "Moja wymarzona zakładka do książki". Gratulacje dla naszych najmłodszych. Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie za wspólne czytanie oraz podzielenie się wiedzą na temat wykonywanego zawodu. 

 

Czytamy Dzieciom

Czytamy Dzieciom

Czytamy Dzieciom

Czytamy Dzieciom

Czytamy Dzieciom

SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KORCZYNIE

  • tel. 13 44 71 443

  • dzspkorczyna@poczta.onet.pl

Search

Informacja o plikach cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu