SZKOLNY KONKURS - KOLORY JESIENI.

Udział uczniów w szkolnym konkursie fotograficznym "KOLORY JESIENI". Celem konkursu było poznanie piękna przyrody jesienią, rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzanie czasu wolnego, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie zadania oraz wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody.

W konkursie zostali nagrodzenie wszyscy uczniowie otrzymując dyplom oraz drobny upominek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów fotograficznych.

kolory jesieni konkurs

SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KORCZYNIE

  • tel. 13 44 71 443

  • dzspkorczyna@poczta.onet.pl

Search

Informacja o plikach cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu