MATEMATYKA MOŻE BYĆ CIEKAWA

O tym ciągle przekonują się uczniowie kl. II, którzy na zajęciach wykorzystują GeniBoty. Roboty edukacyjne z programu #LaboratoriaPrzyszłości pomagały uczniom w poznawaniu właściwości figur geometrycznych. A kwadrat, zaprogramowany przez najmłodszych przy pomocy kart ruchu, był idealnym wstępem do wprowadzenia pojęcia pętli.

Nauka przez zabawę – jesteśmy na tak!

 

1

2

3

 

SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KORCZYNIE

  • tel. 13 44 71 443

  • dzspkorczyna@poczta.onet.pl

Search

Informacja o plikach cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu